Louisville Pecan Company - Store Home
Your Shopping Cart

Case (18+): 1 LB Bag Pecan Meal

products-1lbBagsPM.jpg
Case includes 24, 1 lb. bags of our fine granules of pecan meal. Try using it as a breading when baking, grilling or frying. You can even make a pecan meal pie crust. Price per pound: $4.50. FREE SHIPPING to commercial business addresses.
Case (18+): 1 LB Bag Pecan Meal
$108.00
Quantity   18 - 24     25 - 49     50+  
Price $108.00 $108.00 $108.00
On Sale! $106.80 $105.60
Qty    View Cart